Tuvāko gadu laikā “CrossChem International” ir paredzējis atklāt vēl 10-15 jaunas ražotnes pasaulē.

“CrossChem” šogad plāno apgrozījumu saglabāt pērnā gada līmenī

Dīzeļdegvielas piedevas “AdBlue” ražotājs SIA “CrossChem” šogad plāno apgrozījumu saglabāt 2022.gada līmenī ar 6-7% EBITDA rādītāju, aģentūrai LETA norādīja “CrossChem” valdes priekšsēdētājs Ričards Andersons.

Viņš pauda, ka “CrossChem International” ir skaidri definējis attīstības plānu līdz pat 2030.gadam un to plāno realizēt, kļūstot par ievērojamu dalībnieku globālajā ķīmijas industrijā. Uzņēmums plāno turpināt emitēt vērtspapīrus, piesaistot arvien jaunus finanšu līdzekļus attīstības plānu realizācijai, tāpat “CrossChem” iecerējis turpināt paplašināt ģeogrāfiskās darbības robežas un piedāvāto produktu un pakalpojumu klāstu.

Andersons skaidroja, ka globālā ekonomiskā un politiskā cīņa uzņēmējiem visās nozarēs rada nebijušus šķēršļus. Ņemot vērā Latvijas atkarību no globālajiem procesiem, var prognozēt sarežģītus tuvākos deviņus līdz 12 mēnešus, kuru laikā paredzam diezgan kardinālas izmaiņas tautsaimniecībā, iespējams, vēl intensīvāku cilvēkresursu aizplūšanu un uzņēmumu bankrotus.

“Neskatoties uz visai pesimistisko skatu uz ģeopolitiku un globālo ekonomiku, mēs neplānojam mazināt vai bremzēt savu attīstību, jo uzskatām, ka laba ķīmija ir un būs vajadzīga vienmēr,” pauda Andersons.

Tuvāko gadu laikā “CrossChem International” ir paredzējis atklāt vēl 10-15 jaunas ražotnes pasaulē. Baltijā “CrossChem” turpinās attīstīt ķīmijas infrastruktūru, lai varētu nodrošināt klientus ar aizvien jauniem produktiem.

SIA CrossChem ir 100% Latvijas kapitāla uzņēmums, kurš ietilpst CrossChem International grupā un ir daļa no vispasaules ķīmisko preču ražotāju un izplatītāju ķēdes. Uzņēmuma biznesa pamatā ir ilgtspējīgu un dabai draudzīgu produktu ražošana, kas, apvienojot pasaules pieredzi, ļauj samazināt izmaksas un palielināt konkurētspēju. SIA CrossChem ražo AdBlue®, AUS40®, šķidros mēslošanas līdzekļus un autoķīmiju, kā arī sniedz virkni ar šiem produktiem saistītu pakalpojumu.

Kontaktpersona:
Ričards Andersons
SIA “CrossChem” valdes priekšsēdētājs
E-pasts: board@crosschem.lv

Sertificētais konsultants:
ZAB Eversheds Sutherland Bitāns SIA
Kontaktpersona: Justīne Ignatavičute
E-pasts: justine.ignatavicute@eversheds-sutherland.lv
Tālrunis: +371 28665066

lv
en
lv
lv
en
lv
Jaunums!
Uzpilde tagad vēl ērtāka ar CrossChem AdBlue uzpildes staciju aplikāciju!​