Par mums

SIA CrossChem palīdz veidot zaļāku nākotni.

Kopš 2007. gada samazinām kaitīgo izmešu ietekmi uz vidi.

SIA CrossChem ražo un izplata ķīmiskus produktus un īpašu aprīkojumu, kas palīdz samazināt izmešus. Mēs esam vienīgais VDA sertificētais AdBlue® ražotājs Baltijā, kurš kopš 2009. gada ražo AdBlue®, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un aprīkojumu. CrossChem ir pierādijis sevi, kā pasaules līmeņa produktu ražotājs, kas atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem, aptverot vietējo tirgu un eksportējot produkciju uz vairāk kā 50 pasaules valstīm. Tas mūs motivē nodrošināt mūsu klientiem lielas progresa iespējas. Mūsu misija ir nodrošināt gan cilvēku, gan vides labklājību.

Sertificēti kvalitātes standarti

SIA CrossChem ir atzīts par pasaules līmeņa ražotāju, nodrošinot augstākos kvalitātes standartus. Mūsu AdBlue® ražošanas process ir oficiāli sertificēts VDA (Verband der Automobilindustrie). Mūsu kvalitātes vadības un vides pārvaldības sistēmas ir sertificētas ar ISO sertifikātiem ISO 9001:2015 un ISO 14001:2015.

2007

15 gadu pieredze

Mūsu komanda ir guvusi milzīgu pieredzi un zināšanas, vairāk nekā desmit gadus strādājot pie inovācijām.

>50

Profesionāļu

CrossChem iekšējā komanda ir eksperti, kuri pastāvīgi pilnveidojas ar mērķi nodrošināt mūsu klientiem vislielāko progresa iespēju.

>65

AdBlue® stacijas Latvijā

Mēs pastāvīgi paplašinām AdBlue® privāto un publisko staciju tīklu Latvijā, nodrošinot ērtu lietošanu plašam klientu lokam.

CrossChem ir uzņēmums, kas kopš 2007. gada ir pierādījis sevi kā uzticamu un konkurētspējīgu ražotāju gan vietējā, gan starptautiskajos tirgos. Nodrošinot savu ražoto preču eksportu uz vairāk nekā 50 pasaules valstīm, esam strādājuši ar stabilu izaugsmi vairāk nekā 14 gadu garumā.

Viena no CrossChem konkurences priekšrocībām ir mūsu spēja izstrādāt jaunus, pasaules līmenī konkurētspējīgus produktus, to formulācijas un iekārtas šo produktu ražošanai. Vairāki no mūsu inovatīvajiem risinājumiem ir saņēmuši starptautiskas godalgas un atzinības.

Ražojot produktus, kas samazina transporta nozares radītos siltumnīcefekta gāzu emisijas, mēs īstenojam savu filozofiju un pieeju attiecībā uz ilgtspēju biznesā un veltām īpašu uzmanību tam, lai gan mūsu pašu darbība, gan mūsu produkti būtu videi neitrāli un radītu pievienoto vērtību mūsu centienos mazināt nozares kaitīgo ietekmi uz vidi.

Mēs ieklausāmies mūsu klientu vajadzībās un reaģējam uz pieprasījumu, nereti nodrošinot klientiem unikālus risinājumus, kas cituviet nav pieejami. Operatīva atbilde klientu vajadzībām un ātra lēmumu pieņemšana sniedz nepieciešamo dinamiku mūsu un mūsu klientu biznesa attīstībai.

Aizvien pieaugošais pieprasījums pēc CrossChem produktiem iedvesmo un motivē mūs turpināt paplašināt uzņēmuma darbību. Mums ir lielas ambīcijas un skaidri definēti mērķi uzņēmuma tālākai izaugsmei.

Ar lepnumu varu teikt, ka Latvijas izcelsmes kapitāla uzņēmums CrossChem ir kļuvis par nozīmīgu starptautiska mēroga spēlētāju, kas nes Latvijas vārdu pasaulē un ik dienu ar savu darbību apliecina, ka LATVIJA VAR!

Picture of Ričards Andersons

Ričards Andersons

Valdes priekšsēdētājs

Mūsu vēsture

11 Janvāris 2007
Tiek dibināts SIA CrossChem
Septembris 2007
Uzstādīta pirmā AdBlue tirdzniecības stacija Baltijā
21 Decembris 2009
Tiek uzsākta AdBlue ražošana Rīgā, Latvijā
2010
Pārstāvis Krievijā
2012
Iziets audits un iegūts VDA AdBlue sertifikāts
2013
Pārstāvis Austrālijā
2014
Partneris Japānā
2015
Pārstāvis Somijā
2016
Pārstāvji Igaunijā un Zviedrijā
2017
Pārstāvji Slovēnijā un Horvātijā
2018
Pārstāvji Honkongā un Ukrainā
2019
Pārstāvji Lietuvā, Itālijā un Ziemeļmaķedonijā
2020
Pārstāvis Dienvidāfrikas Republikā
Uzsākam šķidro mēslošanas līdzekļu ražošanu
Palaista ETEX® prooduktu līnija
2021
Pārstāvis Polijā
2022
CrossChem saņem divus ISO sertifikātus
Parakstīta sadarbības vienošanās ar Olerex
CrossChem piesaista Norvēģijas grantu
2023
Kopuzņēmums CrossChem Čehijā
Jauna produktu grupa CHEMY
Jauns produkts Biocid71
Jauna produktu līnija BetClean
Modernizēta autoķīmijas ražošana un fasēšana
Darbu uzsāk laboratorija

Mēs piedāvājam dažāda veida sadarbības iespējas, sākot no franšīzes līdz white-label ražošanai. Uzziniet, kā Jūs varat kļūt par daļu no mūsu strauji augošā globālā tīkla.

lv
en
lv
lv
en
lv
Jaunums!
Uzpilde tagad vēl ērtāka ar CrossChem AdBlue uzpildes staciju aplikāciju!​