SIA CrossChem turpina paplašināt Latvijas AdBlue® uzpildes staciju tīklu

SIA CrossChem ir atklājis divas jaunas AdBlue® uzpildes stacijas Jēkabpilī un Smiltenē, paplašinot Latvijas tīklu līdz 16 šādiem automātiskiem pašapkalpošanās punktiem. 

Pašmāju uzņēmums CrossChem ir ne tikai AdBlue® ražotājs, bet arī veic šī šķīduma izdalei nepieciešamo iekārtu ražošanu un uzstādīšanu. Uzņēmums strauji attīsta mobilo AdBlue® uzpildes staciju tīklu ar mērķi nodrošināt klientus Eiropā un pasaulē ar vienotu unikālu risinājumu, kas ļauj iegādāties preces no ražotāja iespējami īsā piegādes ķēdē.

“Pieprasījums pēc dīzeļdegvielas pasaulē nemazinās un, ņemot vērā ekonomisku alternatīvu trūkumu, paredzams, ka arī tuvākajā nākotnē tā tiks plaši izmantota, tāpēc arī mēs iesaistāmies, lai nodrošinātu zaļāku nākotni mums un mūsu bērniem. Atbalstot Eiropā uzņemto zaļo kursu, CrossChem ražo produktus, kas ievērojami ļauj mazināt dīzeļdzinēju atstāto ekoloģisko pēdu. Mēs turpinām realizēt uzņēmuma nospraustos mērķus nākamajai desmitgadei — paplašinām CrossChem AdBlue® mobilo staciju tīklu, lai šis dabai draudzīgais produkts būtu ērti un izdevīgi pieejams klientiem no Somijas līdz pat Portugālei,” stāsta Ričards Andersons, CrossChem valdes priekšsēdētājs.

Visas CrossChem mobilās AdBlue® uzpildes stacijas klientiem ir pieejamas visu diennakti. Tajās iespējams norēķināties ar CrossChem klientu kartēm, kā arī drīzumā norēķinus varēs veikt arī ar jebkuru viedtālruni.

Jaunums!

Uzpilde tagad vēl ērtāka ar CrossChem AdBlue uzpildes staciju aplikāciju!

lv
en
lv
lv
en
lv
Jaunums!
Uzpilde tagad vēl ērtāka ar CrossChem AdBlue uzpildes staciju aplikāciju!​