CrossChem AdBlue un degvielas uzglabāšanas tvertne Kinspan AgriMaster 20000 litri

SIA CrossChem peļņa 2021. gadā augusi par 79%

SIA CrossChem 2021. finanšu gadā ir dubultojis 2020. gada apgrozījumu, sasniedzot 31,8 miljonus eiro, un palielinājis bruto peļņu līdz 3,5 miljoniem eiro – tā liecina auditora revidētais pārskats par 2021. gadu. 2022. gadam tiek prognozēts apgrozījums 50 miljonu eiro apmērā

2021. gadā CrossChem EBITDA*, salīdzinot ar 2020. gadu, pieaugusi par 110% un sasniedz 2,2 miljonus eiro. Vidējais 6 gadu CrossChem izaugsmes rādītājs turpina saglabāties 26% gadā.

“2021. finanšu gada laikā uzņēmums stabili īstenoja noteikto stratēģiskās attīstības plānu – turpināja paplašināt klientu portfeli un palielināja tirdzniecības apjomus, veiksmīgi pārvarot Covid-19 pandēmijas izaicinājumus. Tie ietvēra gan izejvielu, degvielas un komponenšu sadārdzināšanos, gan jūras konteineru deficītu loģistikas maršrutos. 2022. gadā CrossChem turpinās palielināt eksporta apjomus, pārstāvniecību skaitu ārpus Latvijas robežām, ražošanā ieviesīs jaunus, inovatīvus produktus un atvērs Baltijā unikālu ķīmisko preču testēšanas laboratoriju,” norāda Ričards Andersons, CrossChem valdes priekšsēdētājs.

*Aprēķināts šādi: EBITDA = peļņa pirms nodokļiem + nolietojums un amortizācija + procenti un tamlīdzīgi izdevumi – procenti un līdzīgi ienākumi
SIA CrossChem ir daļa no starptautiskās CrossChem grupas. Tās biznesa modelis balstīts uz trim pīlāriem: ilgtspējīgi produkti un pakalpojumi; unikāla patentēta AdBlue® ražošanas sistēma, kas ļauj būt tuvāk klientiem, samazināt izmaksas un palielināt konkurētspēju; un unikālus klientu apkalpošanas risinājumus. Uzņēmuma galvenie produkti un pakalpojumi ir AdBlue®, AUS40®, šķidrais mēslojums, auto un rūpnieciskās ķimikālijas, uzglabāšanas tvertnes un citas iekārtas. CrossChem ir daudzveidīgi pārdošanas kanāli un vairāk nekā 5000 B2B klientu. SIA CrossChem ir 100% Latvijas kapitāla uzņēmums.

lv
en
lv
lv
en
lv
Jaunums!
Uzpilde tagad vēl ērtāka ar CrossChem AdBlue uzpildes staciju aplikāciju!​