CrossChem kvalitātes garantijas gredzens pie AdBlue tvertnes korķa

SIA CrossChem paplašina Latvijas AdBlue® uzpildes staciju tīklu

AdBlue® ražotājs SIA CrossChem, sadarbojoties ar pašmāju degvielas uzpildes staciju tīklu Latvijas Nafta, atklājis 3 jaunas pašapkalpošanās AdBlue®  uzpildes stacijas – Siguldā, Piņķos un Grenctālē. Sadarbības līgums paredz turpmākajos gados uzstādīt vairāk nekā 25 AdBlue® uzpildes stacijas visā Latvijā. 

Līdztekus AdBlue® ražošanai, CrossChem veic arī šīs degvielas piedevas ražošanai nepieciešamo iekārtu ražošanu un uzstādīšanu, kā arī attīsta mobilo AdBlue® uzpildes staciju tīklu, kas šobrīd plešas no Igaunijas līdz pat Horvātijai. Latvijā šobrīd ir 13 šādas stacijas.    

“Esam apņēmības pilni līdz 2025. gadam savu uzpildes staciju tīklu paplašināt līdz 250 AdBlue® uzpildes punktiem visā pasaulē – Latvijas Nafta tīklam pievienojušās trīs jaunas, kopā sasniedzot 8 AdBlue® uzpildes stacijas, kur tiek nodrošināta ērta un ātra NOx izmešu samazinošā produkta AdBlue® pieejamība. Ņemot vērā šī vietējā tīkla attīstības un staciju modernizācijas plānus, AdBlue® uzpildes punktu skaits tuvākajā laikā tikai palielināsies, lai mūsu produkts kļūtu arvien pieejamāks plašākam klientu lokam. Līdz ar stingrākām regulējošām prasībām un palielinoties autobraucēju izpratnei par vides jautājumiem, aug arī pieprasījums pēc produktiem, kas mazina kaitējumu videi,” tā Ričards Andersons, CrossChem valdes priekšsēdētājs. 

Jaunajās pašapkalpošanās AdBlue® Latvijas Nafta uzpildes stacijās, kas pieejamas visu diennakti, ērti uzpildīties var gan kravas transports, gan vieglās automašīnas. Norēķināties tajās iespējams ar banku kartēm, Latvijas Nafta klientu lojalitātes kartēm, kā arī CrossChem izsniegtajām norēķinu kartēm.

SIA CrossChem ir daļa no starptautiskās CrossChem grupas. Tās biznesa modelis balstīts uz trim pīlāriem: ilgtspējīgi produkti un pakalpojumi; unikāla patentēta AdBlue® ražošanas sistēma, kas ļauj būt tuvāk klientiem, samazināt izmaksas un palielināt konkurētspēju; un unikālus klientu apkalpošanas risinājumus. Uzņēmuma galvenie produkti un pakalpojumi ir AdBlue®, AUS40®, šķidrais mēslojums, auto un rūpnieciskās ķimikālijas, uzglabāšanas tvertnes un citas iekārtas. CrossChem ir daudzveidīgi pārdošanas kanāli un vairāk nekā 5000 B2B klientu. SIA CrossChem ir 100% Latvijas kapitāla uzņēmums.

Kontaktpersona:
Ričards Andersons
SIA “CrossChem” valdes priekšsēdētājs
E-pasts: board@crosschem.lv

Sertificētais konsultants:
AS “LHV Pank”
Kontaktpersona: Ivars Bergmanis
E-pasts: ivars.bergmanis@lhv.ee
Tālrunis: +372 680 2720

lv
en
lv
lv
en
lv
Jaunums!
Uzpilde tagad vēl ērtāka ar CrossChem AdBlue uzpildes staciju aplikāciju!​