Automašīnā tiek ieplidīts AdBlue šķidrums

SIA CrossChem neto apgrozījums 2022. gada 9 mēnešos sasniedza gandrīz EUR 30 miljonus

2022. gada pirmajos 9 mēnešos SIA CrossChem (turpmāk tekstā – “Uzņēmums”) neauditētais neto apgrozījums sasniedza EUR 29,5 miljonus, kas ir par 80% vairāk nekā iepriekšējā gadā (par EUR 16,4 miljoniem).

“2022. gads ir bijis izaicinājumu gads Eiropai un īpaši videi draudzīgiem produktiem, kurā CrossChem specializējas, taču, neskatoties uz to, CrossChem Latvijas komanda ir veikusi lielu darbu un attīsta gan esošus, gan jaunus projektus Latvijā un visā pasaulē. Kā piemērus varu minēt laboratorijas, kā arī jaunu automātisko ražošanas un iepakošanas līniju ar uzlabotu ātrumu. 3. ceturksnī atjaunojām arī CrossChem ISO 9001 un ISO 14001 sertifikātu, kas vēlreiz pierāda, ka esam priekšā saviem konkurentiem,” stāsta CrossChem valdes priekšsēdētājs Ričards Andersons.

Uzņēmums turpina veiksmīgi attīstīt iepriekš plānotos projektus, un ieņēmumu prognoze 2022. gadam ir palielināta no iepriekš augustā izziņotajiem EUR 30 miljoniem un tagad ir noteikta EUR 40 miljonu līmenī.

SIA CrossChem ir 100% Latvijas kapitāla uzņēmums, kurš ietilpst CrossChem International grupā un ir daļa no vispasaules ķīmisko preču ražotāju un izplatītāju ķēdes. Uzņēmuma biznesa pamatā ir ilgspējīgu un dabai draudzīgu produktu ražošana, kas, apvienojot pasaules pieredzi, ļauj samazināt izmaksas un palielināt konkurētspēju. SIA CrossChem ražo AdBlue®, AUS40®, šķidros mēslošanas līdzekļus un autoķīmiju, kā arī sniedz virkni ar šiem produktiem saistītu pakalpojumu.

lv
en
lv
lv
en
lv
Jaunums!
Uzpilde tagad vēl ērtāka ar CrossChem AdBlue uzpildes staciju aplikāciju!​