Norisinājusies ikgadējā “CrossChem” Draugu diena

“Draugu dienas uzdevums ir mierīgā, nepiespiestā atmosfērā tikties ar mūsu sadarbības partneriem un klientiem, lai aprunātos, sadzirdētu viņu vēlmes un vajadzības. Šo formātu izmantojam ne pirmo gadu un tas, mūsuprāt, visiem labi patīk. Mums ir svarīgi ieklausīties savos sadarbības partneros, lai pilnveidotos mēs paši,” stāsta Ričards Andersons, “CrossChem” valdes priekšsēdētājs. 

Draugu dienas ietvaros viesiem tika prezentēta jaunā produktu līnija “CarCare” – aerosoli dažādu virsmu tīrīšanai un kopšanai. Pasākuma laikā visiem interesentiem tika nodrošināta iespēja apskatīt uzņēmuma AdBlue ražotni un laboratoriju.

Par CrossChem:

SIA CrossChem ir 100% Latvijas kapitāla uzņēmums, kurš ietilpst CrossChem International grupā un ir daļa no vispasaules ķīmisko preču ražotāju un izplatītāju ķēdes. Uzņēmuma biznesa pamatā ir ilgtspējīgu un dabai draudzīgu produktu ražošana, kas, apvienojot pasaules pieredzi, ļauj samazināt izmaksas un palielināt konkurētspēju. SIA CrossChem ražo AdBlue®, AUS40®, šķidros mēslošanas līdzekļus un auto ķīmiju, kā arī sniedz virkni ar šiem produktiem saistītu pakalpojumu.

Vairāk informācijas:
CrossChem mārketinga vadītāja
Egija Burnevica
E-pasts: egb@crosschem.lv
Kontakttālrunis: +371 29 294 259

lv
en
lv
lv
en
lv
Jaunums!
Uzpilde tagad vēl ērtāka ar CrossChem AdBlue uzpildes staciju aplikāciju!​