CrossChem AdBlue rūpnīca Polijā

Latvijas uzņēmums CrossChem Polijā atklāj līdz šim jaudīgāko AdBlue® rūpnīcu

Vienīgais VDA sertificētais dīzeļdzinēju izplūdes sistēmas attīrīšanas šķidruma AdBlue® ražotājs Baltijā SIA CrossChem 21. maijā atvēris rūpnīcu Polijas dienvidos, Silēzijas apgabalā. Rūpnīcas jauda ir 8,4 miljoni AdBlue® litru mēnesī, kas ir līdz šim jaudīgākā CrossChem izveidotā rūpnīca pasaulē.

Dīzeļdzinēju izplūdes sistēmas attīrīšanas šķidruma AdBlue® ražošanai nepieciešamās iekārtas Latvijā tika izgatavotas trīs mēnešu laikā un tikpat ilgā laikā notika to montāža, testēšana un palaišana Polijā. AdBlue® rūpnīca aizņem 1500 kvadrātmetrus un trīs cilvēku sastāvā spēj ražot 400 tonnas AdBlue® dienā.

Latvijā radītā AdBlue® ražošanas sistēma ir viena no tehnoloģiski attīstītākajām pasaulē, sniedzot CrossChem ievērojamas konkurētspējas priekšrocības un elastību uzņēmuma turpmākajā attīstībai – trīs mēnešu laikā ar minimāliem resursiem var uzsākt AdBlue® ražošanu gandrīz jebkurā pasaules vietā. AdBlue® ražošana ir komplicēts process, kas prasa augstu atbildību, precizitāti un zināšanas, kā arī nepārtrauktu procesa kontroli. Turklāt procesam ir jānotiek ātri, lai nodrošinātu produkta ražošanu lielos apjomos. CrossChem ražošanas sistēma nodrošina maksimālu AdBlue® kvalitāti, ko apliecina Vācijas auto industrijas asociācijas VDA (Verband der Automobilindustrie) akreditācija. 

“Katras jaunas rūpnīcas atvēršana ir uzņēmuma izsvērts un ilgtspējīgs solis – tā vietā, lai pārvadātu savu produktu tūkstošiem kilometrus tālu, izveidojam inovatīvu un efektīvu rūpnīcu tur, kur ir pieprasījums. Polija ir ne tikai viena no lielākajām Eiropas valstīm, bet arī ļoti nozīmīgs transporta mezgls. Atverot Polijā vienu no jaudīgākajām rūpnīcām Eiropā, mēs plānojam nodrošināt ar mūsu ražoto AdBlue® lielāko daļu Polijas. Klātesamība šajā reģionā, kas faktiski ir Eiropas transporta un loģistikas centrs, ir mūsu garantija kaitīgo izmešu daudzuma samazināšanai,” tā Ričards Andersons, CrossChem valdes priekšsēdētājs.  

Par AdBlue®

AdBlue® ir dīzeļdegvielas piedeva, kas būtiski samazina automašīnu izplūdes gāzu kaitīgo izmešu nokļūšanu vidē, neitralizējot apmēram 98% no visiem dīzeļdzinēja radītajiem slāpekļa oksīdiem (NOx) nekaitīgā slāpeklī un ūdens tvaikos. AdBlue® var lietot tādos transportlīdzekļos, kas aprīkoti ar selektīvo katalītisko reducēšanas sistēmu (SCR). 

Tuvākajās desmitgadēs dīzeļdegviela būs ekonomiski izdevīgākais degvielas veids kravas pārvadājumu, lauksaimniecības un komunālo pakalpojumu nozarēs, tāpēc AdBlue® ir viena no iespējām, kā nozarei globālā mērogā tuvoties Eiropas zaļā kursa nospraustajiem mērķiem, samazinot kaitīgos izmešus. 

Par CrossChem:

SIA CrossChem ir 100% Latvijas kapitāla uzņēmums un vienīgais VDA sertificētais dīzeļdzinēju izplūdes sistēmas attīrīšanas šķidruma AdBlue® ražotājs Baltijā, kas kopš 2007. gada nodrošina Latvijas un pasaules lielākos transporta parkus, degvielas uzpildes staciju ķēdes un neskaitāmi daudz gala patērētājus ar šo transporta nozarei svarīgo produktu. CrossChem ir vairāk kā 15 rūpnīcas visā pasaulē, kā arī uzņēmums nodrošina eksportu uz vairāk kā 60 pasaules valstīm.

lv
en
lv
lv
en
lv
Jaunums!
Uzpilde tagad vēl ērtāka ar CrossChem AdBlue uzpildes staciju aplikāciju!​