CrossChem kvalitātes garantijas gredzens pie AdBlue tvertnes korķa

Latvijas uzņēmums SIA “CrossChem” 2021. gada 1. ceturksnī turpina strauju izaugsmi un atver rūpnīcu Ungārijā

AdBlue® ražotājs SIA “CrossChem” atklājis jaunu rūpnīcu 90 kilometrus no Ungārijas galvaspilsētas Budapeštas, kura ik mēnesi spēs nodrošināt 4 miljonus AdBlue® litru ražošanu.

Uzņēmuma izaugsme un finanšu rādītāji ir augšupejoši – SIA “CrossChem” apgrozījums šī gada pirmajā ceturksnī pārsniedza 4,6 miljonus eiro, kas ir par 20% vairāk nekā šajā pašā laika periodā pērn. Šī gada sākumā CrossChem parakstīja vairākus investīciju līgumus, kuru kopējā summa pārsniedz vienu miljonu eiro, tādējādi nodrošinot uzņēmuma ilgtspējīgu attīstību un palielinot tā konkurētspēju.

Jaunatklātā rūpnīca Jāsberēņas apkaimē (Jászberény) nodrošinās pilna cikla ražošanu, tajā skaitā preču tarēšanu. CrossChem Latvijas tehnisko speciālistu komanda sadarbībā ar Ungārijas kolēģiem trīs nedēļu laikā veica nepieciešamos montāžas, instalācijas un apmācības darbus, kas nodrošinās AdBlue® ražošanu atbilstoši augstajiem starptautiskajiem standartiem.

SIA “CrossChem” ir 100% Latvijas kapitāla uzņēmums un vienīgais VDA akreditētais AdBlue® ražotājs Baltijā, kas kopš 2007. gada nodrošina Latvijas un pasaules lielākos transporta parkus, degvielas uzpildes staciju ķēdes un neskaitāmi daudz gala patērētājus ar šo transporta nozarei svarīgo produktu. CrossChem grupā ietilpst 16 uzņēmumi, kas darbojas visā pasaulē un eksportē produkciju uz vairāk kā 60 pasaules valstīm. 

Šis raksts oriģināli publicēts Forbes Baltics latviešu valodā.

lv
en
lv
lv
en
lv
Jaunums!
Uzpilde tagad vēl ērtāka ar CrossChem AdBlue uzpildes staciju aplikāciju!​