CrossChem darbinieks iepilda AdBlue šķidrumu tvertnē

Latvijas uzņēmuma CrossChem ieņēmumi pirmajā pusgadā aug par 36%

Vienīgais VDA sertificētais dīzeļdzinēju izplūdes sistēmas attīrīšanas šķidruma AdBlue® ražotājs Baltijā SIA CrossChem 2021. gada pirmajos sešos mēnešos salīdzinājumā ar to pašu laika periodu pērn kāpinājis uzņēmuma apgrozījumu par 36%, sasniedzot vairāk nekā 9,8 miljonus eiro, liecina uzņēmuma operatīvie finanšu dati. 

Arī uzņēmuma bruto peļņa šī gada pirmajā pusgadā pieaugusi par 93%, sasniedzot 1,2 miljonus eiro, salīdzinot ar iepriekšējā gada attiecīgo laika periodu. Savukārt neto peļņa palielinājusies par 30%, sasniedzot 558 208 eiro. Sešu mēnešu laikā EBITDA pieaugusi par 31%.

“2021. gadā pasaules tirgus piedzīvo nebijušu ažiotāžu un ir novērojams dažādu preču deficīts, tāpēc pieprasījums pēc CrossChem ražotā AdBlue® ir kāpis vairākkārtīgi. Savlaicīgi apzinoties riskus un iespējas, stratēģiski gatavojāmies šiem tirgus apstākļiem un 2020. gadā dubultojām ražošanas jaudas Latvijas rūpnīcā, kā arī atvērām jaunas rūpnīcas ārpus Latvijas robežām. Šie stratēģiskie soļi ir piešķīruši papildu spēkus uzņēmumam un grupai kopumā,” norāda SIA CrossChem valdes priekšsēdētājs Ričards Andersons. 

Par CrossChem:

SIA CrossChem ir 100% Latvijas kapitāla uzņēmums un vienīgais Vācijas auto industrijas asociācijas VDA (Verband der Automobilindustrie) akreditētais dīzeļdzinēju izplūdes sistēmas attīrīšanas šķidruma AdBlue® ražotājs Baltijā, kas kopš 2007. gada nodrošina Latvijas un pasaules lielākos transporta parkus, degvielas uzpildes staciju tīklus un neskaitāmi daudz gala patērētājus ar šo transporta nozarei svarīgo produktu. CrossChem ir vairāk kā 15 rūpnīcas visā pasaulē, kā arī uzņēmums nodrošina eksportu uz vairāk kā 50 pasaules valstīm. Latvijā radītā AdBlue® ražošanas sistēma ir viena no tehnoloģiski attīstītākajām pasaulē, sniedzot CrossChem ievērojamas konkurētspējas priekšrocības un elastību uzņēmuma turpmākajā attīstībai. 

Par AdBlue®:

AdBlue® ir dīzeļdegvielas piedeva, kas būtiski samazina automašīnu izplūdes gāzu kaitīgo izmešu nokļūšanu vidē, neitralizējot apmēram 98% no visiem dīzeļdzinēja radītajiem slāpekļa oksīdiem (NOx) nekaitīgā slāpeklī un ūdens tvaikos. AdBlue® var lietot tādos transportlīdzekļos, kas aprīkoti ar selektīvo katalītisko reducēšanas sistēmu (SCR).

Papildu informācija:

Ronalds Sirba
SIA CrossChem Mārketinga daļas vadītājs
Mob.tālr.: +371 25783291
E-pasts: ronalds.sirba@crosschem.lv
www.crosschem.lv

Jaunums!
Uzpilde tagad vēl ērtāka ar CrossChem AdBlue uzpildes staciju aplikāciju!​