Minerālmēslu uzglabāšanas tvertne CrossChem 20000 litru

Kompakts un drošs minerālmēslu uzglabāšanas risinājums

Katrs zemnieks zina, cik svarīgi ir pareizi uzglabāt minerālmēslus, jo nepareizas glabāšanas laikā var mainīties to fizikāli mehāniskās un ķīmiskās īpašības, negatīvi ietekmējot kvalitāti, tāpēc SIA Crosschem piedāvā kompaktas un drošas AgriMaster® tvertnes šķidro minerālmēslu uzglabāšanai.

Tvertnes ir piemērots risinājums daudzu minerālmēslu uzglabāšanai, turklāt neaizņem lielu platību. Tās ir izgatavotas no augstas kvalitātes polietilēna, izturīgas pret mehāniskiem bojājumiem un dažādiem atmosfēras apstākļiem, kas nav mazsvarīgi mūsu klimata zonā – kad viena vasara var būt ļoti sausa un saulaina, bet cita savukārt lietaina. Šīs tvertnes nodrošina optimālus uzglabāšanas apstākļus gan lietū, gan saulē, saglabājot minerālmēslu kvalitāti un ķīmiskās īpašības. Būtiski, ka atšķirībā no tērauda tvertnēm, Agrimaster® ir izturīgas pret koroziju, tāpēc ekspluatācijas laikā saglabā nemainīgu izskatu un kvalitāti.

Piedāvājumā ir viensienu vai divsienu tvertnes ar tilpumu no 10 000 līdz 27 000 litriem. Tvertnes papildus var aprīkot ar šķidruma līmeņa mērītāju un sūces sensoru. Rezervuārus ražo uzņēmums Kingspan ražotnē Polijā, un SIA CrossChem ir vienīgais šī uzņēmuma oficiālais pārstāvis Latvijā, piedāvājot šādus risinājumus arī dīzeļdegvielas un AdBlue® glabāšanai un izdalei. Lai gan tvertnes ir iespaidīga izmēra, tās var pārvadāt ar parastiem kravas transportlīdzekļiem un nav nepieciešama speciāla tehnika. Ražotāji tvertnes hermētiskumam dod 10 gadu garantiju, savukārt, tehniskajam aprīkojumam divus gadus.

Tvertnes un citus SIA Crosschem piedāvātos produktus var apskatīt un iegādāties uzņēmuma jaunajās telpās Olainē, kur gandrīz 2 hektāru teritorijā var iepazīties ar plašo produkcijas un pakalpojumu klāstu. Tāpat mūs varēs sastapt pasākumā Traktordiena, kurš šogad notiks 18. maijā zemnieku saimniecība Eriņi Bauskas novada Dāviņu pagastā.

SIA Crosschem Latvijas tirgū darbojas jau trīspadsmito gadu. Pirmsākumos tas bija AdBlue® tirgotājs, bet tagad jau kļuvis par tā ražotāju, un CrossChem vārds kā kvalitātes zīmogs ir pazīstams arī plašajā pasaulē. CrossChem ir vienīgais Vācijas Automobiļu rūpniecības asociācijas jeb VDA sertificētais AdBlue® ražotājs Baltijā, kas eksportē savu produkciju uz vairāk nekā 50 valstīm. Bez AdBlue® CrossChem ražo arī vējstiklu šķidrumu un citu autoķīmiju. Ir jau izveidotas astoņas ražotnes ārpus Latvijas, un tiek domāts arī par tālāku attīstību.

Šis raksts oriģināli publicēts žurnālā Saimnieks (Maijs, 2019).

Jaunums!
Uzpilde tagad vēl ērtāka ar CrossChem AdBlue uzpildes staciju aplikāciju!​