Ķīmisko produktu ražotājs CrossChem atklāj jaunu biznesa virzienu – CHEMY

CrossChem CHEMY ir radīts, lai nodrošinātu pārtikas un nepārtikas nozaru uzņēmumus ar ķīmiskajiem produktiem un ar to lietošanu saistītos pakalpojumiem.

“17 darbības gadu laikā esam izveidojuši pilna cikla ķīmisko preču aprites uzņēmumu, kas droši cilvēkiem un videi pieņem, uzglabā, ražo un testē ķīmikālijas, tāpēc tikai likumsakarīgi, ka speram nākamo soli un uz jau esošās infrastruktūras un loģistikas bāzes attīstam iespēju piedāvāt mūsu esošajiem un jaunajiem klientiem ar vien jaunus produktus un pakalpojumus” stāsta Ričards Andersons, CrossChem valdes priekšsēdētājs. 

Uzņēmums nemainīgi lielu uzmanību pievērš ilgtspējai, fokusējot darbību, lai neradītu negatīvu ietekmi uz vidi un cilvēkiem. Apmaiņas taras programma, minimizēts preču klāsts nepārstrādājamā vai grūti pārstrādājamā tarā un fokuss uz beziepakojuma piegādi ir tikai daži no ikdienas pasākumiem, kas to nodrošina. CrossChem rūpīgi izvērtē un izvēlas savus piegādātājus ar mērķi nodrošināt saviem klientiem augstākā labuma preces un pakalpojumus, saskaņā ar šībrīža Eiropā un Latvijā noteikto normu un sankciju noteikumiem.

CrossChem ar jauno CHEMY zīmolu piedāvā vairāk kā 200 ķīmiskos produktus dažādos iepakojumos un koncentrācijās, kas nosedz ap 90% no Baltijā patērēto produktu klāsta. CHEMY produktu pieteikumu ērti var noformēt www.cc-market.lv.

Par CrossChem:

SIA CrossChem ir 100% Latvijas kapitāla uzņēmums, kurš ietilpst CrossChem International grupā un ir daļa no vispasaules ķīmisko preču ražotāju un izplatītāju ķēdes. Uzņēmuma biznesa pamatā ir ilgtspējīgu un dabai draudzīgu produktu ražošana, kas, apvienojot pasaules pieredzi, ļauj samazināt izmaksas un palielināt konkurētspēju. SIA CrossChem ražo AdBlue®, AUS40®, šķidros mēslošanas līdzekļus un auto ķīmiju, kā arī sniedz virkni ar šiem produktiem saistītu pakalpojumu.

Vairāk informācijas:
CrossChem mārketinga vadītāja
Egija Burnevica
E-pasts: egb@crosschem.lv
Kontakttālrunis: +371 26658446

lv
en
lv
lv
en
lv
Jaunums!
Uzpilde tagad vēl ērtāka ar CrossChem AdBlue uzpildes staciju aplikāciju!​