CrossChem apgrozījums pirmajā ceturksnī pieaug par 6,8%

Latvijas ķīmisko produktu ražotājs CrossChem 2024. gada pirmajā ceturksnī apgrozījis 6,2 miljonus eiro, kas ir par 6,8% vairāk nekā attiecīgajā laika periodā pērn. Latvijā apgrozīti 38%, bet Eiropas savienībā – 51% no kopsummas.

“Šajos, visai sarežģītajos ģeopolitiskajos apstākļos, neatsverams ieguvums uzņēmējiem un sabiedrībai kopumā, būtu saprātīgi politiskie lēmumi, kas vērsti un Latvijas un kopumā Eiropas labklājības celšanu. Neskatoties uz visiem sarežģījumiem CrossChem turpina attīsties Latvijā un nu jau 23 valstīs, ārpus tās robežām, kas piedod lielu spēku un nostiprina mūsu pozīcijas ķīmiskajā nozarē.” norāda Ričards Andersons, CrossChem valdes priekšsēdētājs.

Par CrossChem:

SIA CrossChem ir 100% Latvijas kapitāla uzņēmums, kurš ietilpst CrossChem International grupā un ir daļa no vispasaules ķīmisko preču ražotāju un izplatītāju ķēdes. Uzņēmuma biznesa pamatā ir ilgtspējīgu un dabai draudzīgu produktu ražošana, kas, apvienojot pasaules pieredzi, ļauj samazināt izmaksas un palielināt konkurētspēju. SIA CrossChem ražo un izplata kīmiskās preces kā arī sniedz virkni ar šiem produktiem saistītu pakalpojumu.

Vairāk informācijas:
CrossChem mārketinga vadītāja
Egija Burnevica
E-pasts: egb@crosschem.lv
Kontakttālrunis: +371 26658446

lv
en
lv
lv
en
lv
Jaunums!
Uzpilde tagad vēl ērtāka ar CrossChem AdBlue uzpildes staciju aplikāciju!​