“CrossChem” vienojas par sadarbību ar Polijas vadošo ķīmisko produktu ražotāju DRACO 

10.07.2024. 

“CrossChem” un Polijas DRACO, vadošie ķīmisko produktu ražotāji savās valstīs, paraksta līgumu un uzsāk savstarpēju ķīmisko produktu izplatīšanu. Šī sadarbība padara “CrossChem” par DRACO oficiālo pārstāvi Latvijā, kā arī par izplatītāju Igaunijā un Lietuvā. 

“Šī sadarbība mūsu klientiem sniegs iespēju ātri saņemt nepieciešamos produktus, jo “CrossChem” uzturēs praktiski visu DRACO unikālo produktu klāstu savās noliktavās,”  stāsta Ričards Andersons, “CrossChem” valdes priekšsēdētājs. “DRACO produkti ir jau labi pazīstami Latvijas pārtikas un nepārtikas ražotājiem, augstās produkta kvalitātes un samērīgās cenas balansa dēļ.”  

DRACO sertificēto produktu klāsts ir plašs un ietver dezinfekcijas, tīrīšanas, saimniecības preces, kas paredzētas lauksaimniecības, pārtikas un nepārtikas rūpniecības vajadzībām. 

“Esam gandarīti sadarboties ar “CrossChem”, pieredzējušu un uzticamu partneri ar spēcīgu pozīciju Baltijas tirgū. Kopā mēs esam apņēmušies piegādāt augstas kvalitātes produktus un pakalpojumus reģiona klientiem. Pateicoties “CrossChem” pieredzei un mūsu kopīgajai apņēmībai, esam pārliecināti, ka spēsim veiksmīgi pildīt savu funkciju un turpināsim paplašināt savu klātbūtni tirgū. Mēs ceram uz veiksmīgu sadarbību un daudzām iespējām, kas paveras nākotnē,’’ norāda DRACO valdes priekšsēdētājs Marcin Lewicki.

DRACO produkti jau ir pieejami iegādei no “CrossChem” interneta veikalā www.cc-market.lv.

Par CrossChem:

CrossChem ir 100% Latvijas uzņēmums, kas ietilpst CrossChem International sastāvā – pasaulē lielākajā, neatkarīgajā AdBlue® ražotāju tīklā. Uzņēmuma biznesa pamatā ir ilgtspējīgu un dabai draudzīgu ķīmisko produktu ražošana un izplatīšana, kā arī ar ķīmsiko preču apriti un glabāšanu saistīto pakalpojumu sniegšana.

DRACO kopš 2000.gada ražo ķīmiskās vielas un maisījumus pārtikas, nepārtikas, lauksaimniecības, sabiedriskās ēdināšanas, komunālo un saimniecības pakalpojumu sniedzējiem. Uzņēmums preču klāsts sasniedz 400 produktus, kas nepārtraukti tiek pilnveidoti, izmantojot klientu prasības un ekspertu zināšanas.

Vairāk informācijas:
CrossChem mārketinga vadītāja
Egija Burnevica
E-pasts: egb@crosschem.lv
Kontakttālrunis: +371 29 294 259

lv
en
lv
lv
en
lv
Jaunums!
Uzpilde tagad vēl ērtāka ar CrossChem AdBlue uzpildes staciju aplikāciju!​