Pacēlājs ved Urea maisu CrossChem AdBlue ražotnes teritorijā Olainē

CrossChem saņem no ALTUM teju 3 miljonus eiro

Attīstības finanšu institūcija ALTUM piešķīrusi CrossChem 2,9 miljonus eiro apgrozāmajiem līdzekļiem un uzņēmējdarbības attīstībai. Piešķirtais aizdevums nodrošinās CrossChem stabilitāti un ļaus realizēt noteiktos attīstības plānus.

Ukrainā notiekošais ir atstājis spēcīgu ietekmi uz visdažādākajām uzņēmējdarbības nozarēm un ķīmisko rūpniecību Eiropā tas ir skāris jo īpaši smagi, ņemot vērā, ka tika pārtraukti ierastie izejvielu piegādes kanāli. Tas neapšaubāmi arī ietekmēja ķīmisko produktu ražotāju CrossChem, kuram ir būtiska loma Latvijas tautsaimniecības nodrošināšanā.

Lai palīdzētu Latvijas uzņēmējiem pārvarēt šos un līdzīgus izaicinājumus un nodrošinātu sekmīgu uzņēmējdarbību sarežģītajos tirgus apstākļos, ALTUM pērn atvēra vairākas finanšu atbalsta programmas, kuras sniedz ievērojamu pienesumu uzņēmējdarbībai Latvijā.

“2022. gada laikā ģeopolitisko apstākļu dēļ bijām spiesti ātri reaģēt, lai ar CrossChem produktiem varētu nodrošināt vitāli svarīgo tautsaimniecības nozaru darbību. Tā īstenošanai ar bankas vai no investoriem pieejamo finansējumu bija par maz, tāpēc priecājamies, ka ALTUM finanšu rīki ir snieguši mums nepieciešamos resursus, ar ko stiprināt mūsu kā eksportējoša uzņēmuma pozīcijas pasaules tirgos,” uzsver Ričards Andersons, CrossChem valdes priekšsēdētājs.

lv
en
lv
lv
en
lv
Jaunums!
Uzpilde tagad vēl ērtāka ar CrossChem AdBlue uzpildes staciju aplikāciju!​