CrossChem publicē 2023. gada sešu mēnešu rezultātus

Latvijas ķīmisko produktu ražotājs CrossChem 2023. gada pirmajos sešos mēnešos Latvijā apgrozījis 9,4 miljonus eiro, palielinājis pašu kapitālu par 22%, pamatlīdzekļus par 14% un audzējis kopējo aktīvu apjomu līdz 14,6 miljoniem eiro.

Globālais cenu kritums samazināja arī CrossChem izmantoto resursu cenu. Tas pozitīvi ietekmē likviditātes līmeni un ļauj uzņēmuma efektīvāk finansēt saimniecisko darbību un savas investīcijas. Noslēgtie globālie piegādes līgumi ar degvielas uzpildes staciju ķēdēm sniedz ievērojamas priekšrocības un ļauj efektivizēt darbu, samazināt ražošanas izmaksas, ietaupījumu novirzot uz profesionālas komandas izveidi.

“Būtisks CrossChem šī gada mērķis ir izveidot stabilus “pamatus” turpmāko 5 un 10 gadu noteikto stratēģisko plānu realizācijai. Tāpēc mēs fokusējam uzmanību uz darbinieku profesionalitātes līmeņa celšanu, ķīmisko preču aprites infrastruktūras izvedi, preču portfeļa palielināšanu, darbu procesu modernizāciju, kā arī preču noieta tirgu paplašināšanu.” norāda Ričards Andersons, CrossChem valdes priekšsēdētājs.

Par CrossChem:

SIA CrossChem ir 100% Latvijas kapitāla uzņēmums, kurš ietilpst CrossChem International grupā un ir daļa no vispasaules ķīmisko preču ražotāju un izplatītāju ķēdes. Uzņēmuma biznesa pamatā ir ilgtspējīgu un dabai draudzīgu produktu ražošana, kas, apvienojot pasaules pieredzi, ļauj samazināt izmaksas un palielināt konkurētspēju. SIA CrossChem ražo AdBlue®, AUS40®, šķidros mēslošanas līdzekļus un auto ķīmiju, kā arī sniedz virkni ar šiem produktiem saistītu pakalpojumu. 

Papildu informācija:

CrossChem mārketings

Egija Burnevica

E-pasts: egb@crosschem.lv

Tālruņa numurs: +371 26658446

lv
en
lv
lv
en
lv
Jaunums!
Uzpilde tagad vēl ērtāka ar CrossChem AdBlue uzpildes staciju aplikāciju!​