CrossChem prezentē jauno produktu AdBlue® EVO

Ķīmisko produktu ražotājs CrossChem nesen paziņoja par inovatīvā AdBlue® EVO produkta ražošanas un fasēšanas līnijas testēšanas un pielāgošanas noslēgumu.

Klientu dienas ietvaros uzņēmums prezentēja sadarbībā ar Norvēģijas granta (Norway Grants) programmu realizētos projektus, tai skaitā – inovatīvā produkta AdBlue® EVO radīšanu. “Mūsu jaunā ražošanas un fasēšanas līnija ir sagatavota darbam, kā arī AdBlue® EVO testēšanas laboratorijā notiek paraugu testēšana. AdBlue® EVO piedāvājam mūsu klientiem. Esam patiesi lepni par šo produktu, pēc klientu pieprasījuma to pilnībā izstrādājuši uzņēmuma ķīmiķi. AdBlue® EVO ievērojami palīdzēs samazināt dīzeļdzinēju radīto emisiju apjomu,” norāda Ričards Andersons, CrossChem valdes priekšsēdētājs. 

EVO ir jaunākās paaudzes AdBlue® versija, kas spēj strādāt un aizsargāt sistēmu gan paaugstinātas slodzes, gan zemas temperatūras apstākļos. Kopumā viscaur produkta ieviešanas laika posmam projektā ieguldīts nepilns miljons eiro, no kuriem 223 tūkst. eiro ir Norvēģijas grantu programmas “Bizness un Inovācijas” atbalsts, saskaņā ar starp LIAA un CrossChem noslēgto līguma Nr. NP-2021/8.

AdBlue® ir dīzeļdegvielas piedeva, kas attīra izplūdes gāzes auto tehnikai. Tas tiek izmantots visos transportlīdzekļos ar dīzeļdzinēju (vieglais automobilis; traktori; autobusi, industriālā tehnika) vai kravas automašīnās, kuras aprīkotas ar selektīvās katalītiskās reducēšanas (SCR) sistēmu.

Supported by a Grant from the people of Norway
Project supported by Norway grants
Working together for a green, competitive and inclusive Europe


Par CrossChem:

SIA CrossChem ir 100% Latvijas kapitāla uzņēmums, kurš ietilpst CrossChem International grupā un ir daļa no vispasaules ķīmisko preču ražotāju un izplatītāju ķēdes. Uzņēmuma biznesa pamatā ir ilgtspējīgu un dabai draudzīgu produktu ražošana, kas, apvienojot pasaules pieredzi, ļauj samazināt izmaksas un palielināt konkurētspēju. SIA CrossChem ražo AdBlue®, AUS40®, šķidros mēslošanas līdzekļus un auto ķīmiju, kā arī sniedz virkni ar šiem produktiem saistītu pakalpojumu. 

Jaunums!
Uzpilde tagad vēl ērtāka ar CrossChem AdBlue uzpildes staciju aplikāciju!​