CrossChem noslēdz sadarbības līgumu ar Igaunijas lielāko degvielas uzpildes staciju tīklu

SIA CrossChem, parakstījis ilgtermiņa sadarbības līgumu vairāku simtu tūkstošu eiro vērtībā ar Igaunijas degvielas uzpildes staciju tīkla Olerex holdinguzņēmumu Aqua Marina, tādējādi paplašinot darbību Baltijā. Sadarbības ietvaros Igaunijas lielākais degvielas uzpildes staciju tīkls Olerex tiks nodrošināts ar kvalitatīviem un uzticamiem autotransporta produktiem.

Aqua Marina ir Olerex un Olerex Terminal holdingkompānija ar 200 miljonu eiro vērtiem aktīviem. Aqua Marina ir dibināta 1990. gadā. Olerex ir degvielas mazumtirgotājs ar gandrīz 100 pilna servisa un ātrās apkalpošanas degvielas uzpildes stacijām visā Igaunijā, un piecām stacijām Lietuvā. Uzņēmums lepojas ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi nozarē un darbojas ar 1,5 miljardu eiro apgrozījumu. Pēdējos gados Olerex ir arī vairākkārt atzīts par visstraujāk augošo degvielas uzņēmumu Igaunijā.

Ričards Andersons, CrossChem valdes priekšsēdētājs uzsver: “Sadarbība ar Igaunijā bāzēto Olerex ļauj nostiprināt CrossChem klātbūtni Baltijā un piesaistīt jaunus tranzīta klientus, spēcinot uzņēmuma pozīcijas un sniedzot klientiem nepieciešamo stabilitāti. AdBlue® būtiski samazina automašīnu izplūdes gāzu kaitīgo izmešu nokļūšanu vidē, un likumsakarīgi, ka pieprasījums pēc tā pieaug arī kaimiņvalstīs.” 

“Mēs saviem klientiem esam uzticams partneris, kura stiprā puse ir profesionāla komanda ar pieredzi. Priecājamies par sadarbību ar CrossChem, kas ļaus uzlabot tradicionālo loģistikas sistēmu – palielināt ekonomisko efektivitāti un samazināt kaitīgo izmešu daudzumu atmosfērā. Mūsu tīkla mērķis ir saviem klientiem nodrošināt kvalitatīvus un uzticamus auto nozares produktus, un šī sadarbība mūsu piedāvātajiem produktiem piešķir pievienoto vērtību,” stāsta Anti Mopels, Aqua Marina valdes loceklis pēc līguma parakstīšanas.

CrossChem SIA ir daļa no starptautiskās CrossChem grupas. Tās biznesa modelis balstīts uz trim pīlāriem: ilgtspējīgi produkti un pakalpojumi; unikāla patentēta AdBlue® ražošanas sistēma, kas ļauj būt tuvāk klientiem, samazināt izmaksas un palielināt konkurētspēju; un unikālus klientu apkalpošanas risinājumus. Uzņēmuma galvenie produkti un pakalpojumi ir AdBlue®, AUS40®, šķidrais mēslojums, auto un rūpnieciskās ķimikālijas, uzglabāšanas tvertnes un citas iekārtas. CrossChem ir daudzveidīgi pārdošanas kanāli un vairāk nekā 5000 B2B klientu. CrossChem SIA ir 100% Latvijas kapitāla uzņēmums.

lv
en
lv
lv
en
lv
Jaunums!
Uzpilde tagad vēl ērtāka ar CrossChem AdBlue uzpildes staciju aplikāciju!​