CrossChem Latvijā uzsāk betona noņēmēju ražošanu

Ķīmisko produktu ražotājs – CrossChem, papildina savu videi draudzīgo Clean produktu līniju ar betona noņēmēju sērīju – BET Clean, BET Clean PRO un BET Clean PRO koncentrāts, kas paredzēti profesionālai un privātai lietošanai, lai efektīvi noņem betonu un cementu no virsmām, kur tas nepieciešams. Produkts nesatur neorganiskas skābes un organiskos šķīdinātājus, kā arī ir bioloģiski noārdāms.

“Veicot būvdarbus, kuros tiek izmantots betons, nereti virsmas un instrumenti tiek sasmērēti, kad uz tiem sakrājas betona atlikumi. Mūsu jaunā BET Clean produktu līnija ir radīta tieši šādiem izaicinājumiem – lai atvieglotu sacietējuša betona noņemšanu! Visi šie produkti izcili kalpo arī gadījumos, kad nepieciešams noņemt esošo betona kārtu, lai to aizstātu ar jaunu,” norāda CrossChem valdes priekšsēdētājs Ričards Andersons.

CrossChem jauno BET Clean līniju veido trīs produkti:

BET Clean – universāls betona noņēmējs, kas ir piemērots dažādu virsmu apstrādei, ieskaitot betonu, ķieģeļi, akmeni un metālu. Tam ir ātra iedarbība un tas ir viegli lietojams.

BET Clean PRO – profesionāls betona noņēmējs, kas paredzēts efektīvai betona un cementa palieku likvidācijai no dažādām virsmām, kuras ir izturīgas pret skābēm, piemēram, metāls, flīzes, ķieģeļis, plastmasa, granīts un citi. Šis produkts neveicina koroziju un spēj noņemt pat augstas cietības pakāpes nosēdumus.

BET Clean PRO koncentrāts – koncentrēts betona noņēmējs, kas ir paredzēts šķaidīšanai ar tīru ūdeni pirms tālākās lietošana. Tas ir īpaši paredzēts uzņēmumiem, kas šo produktu patērē lielos apjomos un kur darba un materiālu izmaksas spēlē lielu lomu.

Jaunie CrossChem produkti ir rūpīgi izstrādāti un to efektivitāte ir ilglaicīgi pārbaudīta, lai nodrošinātu augstāko kvalitāti. BET Clean nenovērtējamo atbalstu apliecina ne tikai privātpersonas, bet arī industriālās nozares līderi, īpaši atzīmējot ērto iespēju – produktus saņemt izlejamā veidā, pieprasītā tilpuma tarā.

BET Clean produkti ir pieejami uzņēmuma interneta veikalā www.cc-market.lv 

CrossChem ir 100% Latvijas uzņēmums, kas ietilpst CrossChem International sastāvā – pasaulē lielākajā, neatkarīgajā AdBlue® ražotāju tīklā. Uzņēmuma biznesa pamatā ir ilgtspējīgu un dabai draudzīgu ķīmisko produktu ražošana un izplatīšana, kā arī ar ķīmisko preču apriti un glabāšanu saistīto pakalpojumu sniegšana. 

Vairāk informācijas:
CrossChem mārketinga vadītāja
Egija Burnevica
E-pasts: egb@crosschem.lv
Kontakttālrunis: +371 26658446

Jaunums!
Uzpilde tagad vēl ērtāka ar CrossChem AdBlue uzpildes staciju aplikāciju!​