CrossChem laboratorija saņem akreditāciju AdBlue® analīžu veikšanai

Latvijas ķīmisko produktu ražotājs CrossChem saņēmis laboratorijas akreditāciju, kas atbilst ISO 17025:2017 prasībām. Laboratorija ir kompetenta veikt AdBlue® – kaitīgo izmešu samazināšanas šķīduma analīzes, tādēļ akreditācija sniedz iespēju CrossChem piedāvāt Baltijā unikālu pakalpojumu, nodrošinot neatkarīgus pētījumus un uzticamus rezultātus. 

“Mēs lepojamies ar rūpīgo darbu, kas ieguldīts, lai sasniegtu šo zīmīgo notikumu! Mūsu laboratorijas akreditācija sniedz daudz priekšrocību turpmākajā darbā, kā arī nodrošina uzticamību klientiem, apliecinot produktu atbilstību noteiktajiem standartiem. Turklāt, šis pakalpojums drīzumā būs pieejams mūsu klientiem, kuri varēs daudz vieglāk un ātrāk veikt precīzu testēšanu un nodrošināt savu produktu kvalitāti,” stāsta Ričards Andersons, CrossChem valdes priekšsēdētājs. 

Akreditāciju apstiprināja un izsniedza Latvijas Nacionālais akreditācijas birojs (LATAK).

Laboratorijas izveidē un akreditācijā tika investēti gandrīz 350 tūkstoši eiro un savu darbību testa režīmā tā uzsāka 2022. gada nogalē. Iegūtā akreditācija turpmāk ļauj sniegt augstākās kvalitātes laboratorijas testēšanas pakalpojumus arī citām ieinteresētajām pusēm.

AdBlue® ir paredzēts dīzeļdegvielas dzinējiem, kuri aprīkoti ar selektīvās katalītiskās reducēšanas (SCR) sistēmu. Tā mērķis ir attīrīt tehnikas izplūdes gāzes un mazināt dabas piesārņojumu.

Par CrossChem:

SIA CrossChem ir 100% Latvijas kapitāla uzņēmums, kurš ietilpst CrossChem International grupā un ir daļa no vispasaules ķīmisko preču ražotāju un izplatītāju ķēdes. Uzņēmuma biznesa pamatā ir ilgtspējīgu un dabai draudzīgu produktu ražošana, kas, apvienojot pasaules pieredzi, ļauj samazināt izmaksas un palielināt konkurētspēju. SIA CrossChem ražo AdBlue®, AUS40®, šķidros mēslošanas līdzekļus un auto ķīmiju, kā arī sniedz virkni ar šiem produktiem saistītu pakalpojumu.

Vairāk informācijas:
CrossChem mārketinga vadītāja
Egija Burnevica
E-pasts: egb@crosschem.lv
Kontakttālrunis: +371 26658446

lv
en
lv
lv
en
lv
Jaunums!
Uzpilde tagad vēl ērtāka ar CrossChem AdBlue uzpildes staciju aplikāciju!​