Automašīnā tiek iepildīts AdBlue šķidrums

CrossChem klientu norēķinu tīklam pievienojas Igaunija

CrossChem klienti, izmantojot uzņēmuma piedāvātos norēķinu veidus, tagad AdBlue® var iegādāties arī Igaunijā. No šī gada oktobra vienotajam CrossChem AdBlue® staciju norēķinu tīklam pievienojušās arī AdBlue® uzpildes stacijas Igaunijā.

CrossChem kā AdBlue® ražotājs un eksportētājs kopumā pārvalda lielu skaitu automātisko AdBlue® uzpildes staciju. Latvijā klientiem šobrīd pieejamas ir 14 stacijas, un kopš oktobra tām ir pievienojušās Igaunijas tīklā esošas filiāles, kurās gan kravas transporta, gan vieglo automašīnu īpašnieki ar CrossChem norēķinu kartēm ērti var uzpildīt AdBlue® krājumus. 

“Šis ir plānveida darbs, ko esam paveikuši, lai uzlabotu mūsu klientu ērtības. Tā kā transports, kuram ir vajadzīgs AdBlue®, pārvietojas plašā ģeogrāfijā, mūsu uzdevums ir nodrošināt uzpildes iespēju ar CrossChem ražoto AdBlue® pēc iespējas plašākā teritorijā. Prioritāri mēs strādājam pie tā, lai valstīs, kur CrossChem ir izvietojis AdBlue® ražotnes – Skandināvijā, Baltijā, Polijā, Slovēnijā, Ukrainā u.c. sniegtu klientiem vienotu iespēju iegādāties kvalitatīvu AdBlue® uzreiz no ražotāja,” skaidro Ričards Andersons, CrossChem valdes priekšsēdētājs.

lv
en
lv
lv
en
lv
Jaunums!
Uzpilde tagad vēl ērtāka ar CrossChem AdBlue uzpildes staciju aplikāciju!​