CrossChem kāpina ražošanas apjomus – apgrozījums 2022. gada 1. ceturksnī gandrīz četrkāršojies

Latvijas uzņēmuma, Baltijā vadošā AdBlue® ražotāja SIA CrossChem neto apgrozījums 2022. gada 1. ceturksnī sasniedzis 17,8 milj. eiro, kas ir vairāk nekā 3,7 reižu pieaugums salīdzinājumā ar 4,8 milj. eiro apgrozījumu šajā laika posmā pērn. Dīzeļdzinēju izplūdes sistēmas gāzu attīrīšanas šķidruma AdBlue® cena pasaulē turpina kāpt.

Ražošanas apjomu palielināšanu ietekmējuši vairāki nozīmīgi faktori, kas visticamāk atstās savu ietekmi uz industriju arī turpmāk. Pirmkārt, strauji pieaugušās dabas gāzes cenas, ierobežotais izejvielu tirgus un vairākas apstādinātās gāzes pārstrādes rūpnīcas visā Eiropā radīja AdBlue® deficītu un vairākkārtīgi palielināja tā cenu. Tāpat arī vispārīgais preču cenu pieaugums spēcīgi ietekmējis ražošanas un loģistikas izmaksas.

“Tikai uzņēmumi ar augstu elastību tirgus apstākļu izmaiņu gadījumā ir spējīgi saglabāt un palielināt savu tirgus daļu. Liels izaicinājums izaugsmes tempa noturēšanai ir apgrozāmo līdzekļu pietiekamība. CrossChem īstenotā 3 milj. eiro obligāciju emisija NASDAQ biržā pagājuša gada nogalē ļāva piesaistīt ievērojamus finanšu līdzekļus, kas jau tagad nes rezultātus. Pateicoties CrossChem laicīgi veidotajiem izejvielu krājumiem, esam spējuši stabili kāpināt ražošanas apjomus līdz rekordaugstam līmenim,” norāda Ričards Andersons, CrossChem valdes priekšsēdētājs.

CrossChem šī gada laikā ir palielinājis realizētās produkcijas apjomu gan vietējā Baltijas tirgū, gan eksportam uz pārējām ES valstīm un tālākām ārvalstīm. Tāpat uzņēmums ir uzlabojis produktu piegādes kanālu efektivitāti klientiem, kas ļauj piesaistīt jaunus klientus arī vietējā tirgū.

lv
en
lv
lv
en
lv
Jaunums!
Uzpilde tagad vēl ērtāka ar CrossChem AdBlue uzpildes staciju aplikāciju!​