CrossChem sadarbībā ar KOOL Latvija ievieš jaunu klientu lojalitātes programmu

Ķīmisko produktu ražotājs CrossChem ieviesis klientu lojalitātes programmu, uzņēmuma mobilās aplikācijas lietotājiem. Programma izstrādāta sadarbībā ar degvielas mazumtirdzniecības uzņēmumu KOOL Latvija.

“CrossChem mobilā aplikācija ļauj klientiem iegādāties uzņēmuma un CrossChem Partneru preces ar ievērojamām atlaidēm, tā piemēram degvielai ir fiksēta 0.10 eiro/litrā atlaide. Tuvākajā laikā CrossChem Partneru lokam pievienosies vēl daudz Latvijā pazīstami uzņēmumi. Tas dos iespēju ikvienam CrossChem aplikācijas lietotājam saņemt priekšrocības un ieekonomēt uz ikdienas pirkumiem,” norāda Ričards Andersons, CrossChem valdes priekšsēdētājs. 

“Esam gandarīti uzsākt sadarbību ar CrossChem un nodrošināt plašajā KOOL degvielas uzpildes staciju tīklā izcilu apkalpošanas servisu, augstas kvalitātes degvielu un labākos veikala piedāvājumus. Būsim priecīgi satikt ikvienu CrossChem klientu katru dienu,” norāda SIA KOOL Latvija valdes loceklis Sandis Šteins.

Lai piekļūtu īpašajiem piedāvājumiem, meklējiet “CrossChem” Apple App Store vai Google Play Market, lejuplādējiet to savā viedtālrunī un ikreiz, kad iegādāsieties preces pie CrossChem vai pie CrossChem Partneriem, identificējiet sevi kā CrossChem lojalitātes programmas dalībnieku, uzrādot savu unikālo klienta kodu (QR vai svītru kodu), ko jums piešķirs reģistrējoties aplikācijā. Viss reģistrācijas posms aizņems ne vairāk kā 2 minūtes.

Par CrossChem:

SIA CrossChem ir 100% Latvijas kapitāla uzņēmums, kurš ietilpst CrossChem International grupā un ir daļa no vispasaules ķīmisko preču ražotāju un izplatītāju ķēdes. Uzņēmuma biznesa pamatā ir ilgtspējīgu un dabai draudzīgu produktu ražošana, kas, apvienojot pasaules pieredzi, ļauj samazināt izmaksas un palielināt konkurētspēju. SIA CrossChem ražo AdBlue®, AUS40®, šķidros mēslošanas līdzekļus un auto ķīmiju, kā arī sniedz virkni ar šiem produktiem saistītu pakalpojumu.

lv
en
lv
lv
en
lv
Jaunums!
Uzpilde tagad vēl ērtāka ar CrossChem AdBlue uzpildes staciju aplikāciju!​