CrossChem Igaunijas rūpnīca saņem VDA akreditāciju

CrossChem jaunatklātā rūpnīca Igaunijā ir veiksmīgi izgājusi VDA (Verband der Automobilindustrie) auditu, ļaujot CrossChem kļūt par vienīgo Baltijas VDA akreditēto AdBlue® ražotāju ar divām ražotnēm Baltijas valstīs.

VDA jeb Vācijas Autoražotāju asociācija ir reģistrējusi AdBlue® preču zīmi ar mērķi nodrošināt patērētājus ar starptautiskajiem standartiem atbilstošu, nemainīgi augstas kvalitātes produktu. Asociācijas akreditācija ir unikāls procesu un tehnikas audits, kas ražotājam pieprasa garantēt AdBlue® kvalitāti visos tā tapšanas un piegādes posmos, izslēdzot iespējamību, ka nekvalitatīvs produkts varētu nonākt tirgū.

Ričards Andersons, CrossChem valdes priekšsēdētājs uzsver: “Ar VDA cieši sadarbojamies jau kopš 2007. gada, un šī sadarbība ir sniegusi milzīgu zināšanu apjomu un pieredzi, kas ļauj CrossChem atkal un atkal veiksmīgi iziet sarežģīto akreditācijas ceļu. AdBlue® ražošana ir komplicētu pasākumu kopums – kvalitāte jānodrošina gan izejvielu iegādes brīdī, gan ikdienas ražošanas procesā, turklāt nosakot iesaistīto cilvēku kompetences. Papildu tam jāizstrādā detalizēta preces atsaukšanas politika ar soļiem preces apmaiņai un izdevumu kompensācijai klientam arī, piemēram, no Bangladešas. To visu kā akreditēts AdBlue® ražotājs dara arī CrossChem, lai klientiem novērstu pat mazākos riskus. Pārliecināmies, ka klients netiek atstāts “aiz durvīm”, kas nereti notiek, iegādājoties mazliet lētāku, akreditāciju neizgājuša ražotāja preci.” CrossChem savu pirmo rūpnīcu Igaunijā atklāja šī gada augustā, sadarbojoties ar Igaunijas lielāko degvielas uzpildes staciju tīklu Olerex. Rūpnīcas jauda ir 25 miljoni litru AdBlue® gadā.

lv
en
lv
lv
en
lv
Jaunums!
Uzpilde tagad vēl ērtāka ar CrossChem AdBlue uzpildes staciju aplikāciju!​