CrossChem ievieš mobilo aplikāciju norēķiniem par AdBlue® uzpildes stacijās

Ķīmisko produktu ražotājs CrossChem paziņo par jaunas mobilās aplikācijas ieviešanu, ar kuras palīdzību klienti var iegādāties AdBlue® tieši no ražotāja 17 uzpildes stacijās visā Latvijā.

“Līdz šim mūsu AdBlue® uzpildes staciju tīkls bija pieejams tikai juridiskām personām un citi varēja iegātāties CrossChem ražoto AdBlue® mūsu sadarbības partneru tirdzniecības vietās vai interneta veikalā cc-market.com. Sākot ar 2023. gada 1. oktobri visas CrossChem AdBlue® uzpildes stacijas ir pieejamas ikvienam, kas izmantos CrossChem mobilo lietotni. Šis pakalpojums ir gaidīts un pieprasīts no mūsu klientu puses – tiek ietaupītas izmaksas par taru un izlejama šķidruma iegāde ir dabai draudzīgāka! Esam gandarīti par realizēto projektu,” norāda Ričards Andersons, CrossChem valdes priekšsēdētājs. 

Lai sāktu lietot CrossChem aplikāciju, meklējiet to Apple App Store un Google Play Market, kā arī visās CrossChem AdBlue® uzpildes vietās ir izvietots QR kods, kuru noskanējot, klients tiks novirzīts uz aplikācijas lejupielādes vietni. Lai veiktu AdBlue® uzpildi, nepieciešams aplikācijā reģistrēties un pievienot bankas norēķinu karti. Viss reģistrācijas posms aizņems ne vairāk kā 2 minūtes.

AdBlue® ir paredzēts dīzeļdegvielas dzinējiem, kuri aprīkoti ar selektīvās katalītiskās reducēšanas (SCR) sistēmu. Tā mērķis ir attīrīt tehnikas izplūdes gāzes un mazināt dabas piesārņojumu.

Par CrossChem:

SIA CrossChem ir 100% Latvijas kapitāla uzņēmums, kurš ietilpst CrossChem International grupā un ir daļa no vispasaules ķīmisko preču ražotāju un izplatītāju ķēdes. Uzņēmuma biznesa pamatā ir ilgtspējīgu un dabai draudzīgu produktu ražošana, kas, apvienojot pasaules pieredzi, ļauj samazināt izmaksas un palielināt konkurētspēju. SIA CrossChem ražo AdBlue®, AUS40®, šķidros mēslošanas līdzekļus un auto ķīmiju, kā arī sniedz virkni ar šiem produktiem saistītu pakalpojumu. 

Jaunums!

Uzpilde tagad vēl ērtāka ar CrossChem AdBlue uzpildes staciju aplikāciju!

lv
en
lv
lv
en
lv
Jaunums!
Uzpilde tagad vēl ērtāka ar CrossChem AdBlue uzpildes staciju aplikāciju!​