CrossChem ievieš jaunu produktu – BIOCID 71

Degvielas tvertnes tīrība var šķist tīrais sīkums, bet kad tajā sāk attīstīties dzīvie mikroorganismi degvielai pievienojamo bio piedevu dēļ, tā var kļūt par lielu un dārgu problēmu. Tāpēc pašmāju ķīmisko produktu ražotājs CrossChem ievieš jaunu produktu – BIOCID 71, kas attīra un nodrošina ilgstošu dīzeļdegvielas un tās uzglabāšanas rezervuāru aizsardzību no kaitīgajiem organismiem.

“Mūsu uzņēmums ražo plaša spektra ķīmiskos produktus un izejvielas. Jaunu produktu ieviešana bieži ir mūsu klientu pieprasīts problēmsituāciju risinājums. Auto un lauksaimniecības nozarē aktuāla ir uzglabātās dīzeļdegvielas kvalitātes saglabāšana. BIOCID 71 ir radīts tieši tādam nolūkam.

Jaunu produktu radīšana un ieviešana ļauj CrossChem palielināt produktu portfeli un attīstīt ķīmijas produktu nozari Latvijā un kopumā Baltijas valstīs,” norāda Ričards Andersons, CrossChem valdes priekšsēdētājs.

BIOCID 71 aktīvā viela ir ļoti efektīva cīņā ar baktērijām, rauga un pelējuma sēnītēm, kas rada degvielas mikrobioloģisko piesārņojumu. Palielināts baktēriju daudzums veicina degvielas filtra aizsērēšanu, degvielas tvertņu mikrobioloģisko piesārņojumu, bioplēves veidošanos tvertnes iekšpusē, kā arī cauruļvadu daļēju vai pilnu nosprostošanu ar bioplēves baktēriju slāni. BIOCID 71 degvielas piedeva ir pieejama dažādos tilpumos no 1L līdz 1000L, lai apmierinātu visu klientu pieprasījumu. To iespējams ērti iegādāties CrossChem interneta veikalā.

Par CrossChem:

SIA CrossChem ir 100% Latvijas kapitāla uzņēmums, kurš ietilpst CrossChem International grupā un ir daļa no vispasaules ķīmisko preču ražotāju un izplatītāju ķēdes. Uzņēmuma biznesa pamatā ir ilgtspējīgu un dabai draudzīgu produktu ražošana, kas, apvienojot pasaules pieredzi, ļauj samazināt izmaksas un palielināt konkurētspēju. SIA CrossChem ražo AdBlue®, AUS40®, šķidros mēslošanas līdzekļus un auto ķīmiju, kā arī sniedz virkni ar šiem produktiem saistītu pakalpojumu.

Jaunums!
Uzpilde tagad vēl ērtāka ar CrossChem AdBlue uzpildes staciju aplikāciju!​