“CrossChem” atklāj divas jaunas ražotnes Centrāleiropā

Latvijas ķīmisko produktu ražotājs “CrossChem” atklāj divas jaunas AdBlue® ražotnes Centrāleiropā – vienu Čehijā, ar jaudu 1,5 miljoni litri mēnesī, kā arī otro ražotni Polijā ar jaudu 5 miljoni litru mēnesī.

“Kļūstam stiprāki ar katru šādu soli.” stāsta CrossChem valdes priekšsēdētājs Ričards Andersons. “Jaunajās ražotnēs esam ieguldījuši nedaudz vairāk kā vienu miljonu eiro, un šīs investīcijas tikai pastiprina “CrossChem” līdera pozīcijas AdBlue® tirgū.”

Ražotne Polijā atklāta 30.maijā un tā kļuvusi par stipru atbalsta punktu “CrossChem” Polijas spēkiem, kuri jau tagad ieņem ievērojamu daļu Polijas AdBlue® tirgus. Kopumā abu “CrossChem” Polijas ražotņu jauda sasniedz 13 milj. litru mēnesī, un tajās ikdienā strādā desmit darbinieki.

Savukārt, Čehijas ražotnes montāžas darbi tika pabeigti šī gada 27.maijā un jau jūlijā tā uzsāks VDA sertificēta AdBlue® ražošanu. Ražotnes jauda ir 1.5 milj. litri mēnesī un šī ir jau 14. šāda standarta ražotne “CrossChem” tīklā.

Par CrossChem:

CrossChem ir 100% Latvijas uzņēmums, kas ietilpst CrossChem International sastāvā – pasaulē lielākajā, neatkarīgajā AdBlue® ražotāju tīklā. Uzņēmuma biznesa pamatā ir ilgtspējīgu un dabai draudzīgu ķīmisko produktu ražošana un izplatīšana, kā arī ar ķīmsiko preču apriti un glabāšanu saistīto pakalpojumu sniegšana.

Vairāk informācijas:
CrossChem mārketinga vadītāja
Egija Burnevica
E-pasts: egb@crosschem.lv
Kontakttālrunis: +371 29 294 259

lv
en
lv
lv
en
lv
Jaunums!
Uzpilde tagad vēl ērtāka ar CrossChem AdBlue uzpildes staciju aplikāciju!​