CrossChem atklāj AdBlue® rūpnīcu Norvēģijā

Pēc sešu mēnešu intensīva darba CrossChem jūnijā atvēris jaunāko AdBlue® un AUS40® rūpnīcu Norvēģijā. Rūpnīca atrodas netālu no galvaspilsētas Oslo, tās tapšanā un infrastruktūrā ir ieguldīts gandrīz miljons eiro. Rūpnīca spēs saražot 25 miljonus litru produkcijas ik gadu.

CrossChem valdes priekšsēdētājs Ričards Andersons skaidro, ka uzņēmuma vietas izvēle pirmajai CrossChem rūpnīcai Norvēģijā nebija nejauša, jo tai ir jānosaka kurss CrossChem turpmākajām aktivitātēm šajā reģionā. Tuvāko gadu laikā uzņēmums plāno investēt vēl vairākus miljonus eiro un attīstīt plašu ražošanas un izplatīšanas tīklu Norvēģijā.

“Beidzot esam spēruši šo ilgi gaidīto soli, ienākot pasaules lielākā AdBlue® ražotāja mājās. Skandināvijā CrossChem ir klātesošs jau vairāk nekā 10 gadus un iegūtā atzinība no klientiem un sadarbības partneriem deva mums nepieciešamo pārliecību šī projekta realizācijai. Esam gandarīti par CrossChem komandas profesionāļiem, kas šī brīža sarežģītajos ģeopolitiskajos apstākļos darbus paveica laikā un pēc iepriekš noteiktā plāna realizēja ieceri,” tā Ričards Andersons.

SIA CrossChem ir daļa no starptautiskās CrossChem grupas. Tās biznesa modelis balstīts uz trim pīlāriem: ilgtspējīgi produkti un pakalpojumi; unikāla patentēta AdBlue® ražošanas sistēma, kas ļauj būt tuvāk klientiem, samazināt izmaksas un palielināt konkurētspēju; un unikālus klientu apkalpošanas risinājumus. Uzņēmuma galvenie produkti un pakalpojumi ir AdBlue®, AUS40®, šķidrais mēslojums, auto un rūpnieciskās ķimikālijas, uzglabāšanas tvertnes un citas iekārtas. CrossChem ir daudzveidīgi pārdošanas kanāli un vairāk nekā 5000 B2B klientu. SIA CrossChem ir 100 % Latvijas kapitāla uzņēmums.

lv
en
lv
lv
en
lv
Jaunums!
Uzpilde tagad vēl ērtāka ar CrossChem AdBlue uzpildes staciju aplikāciju!​