Darbinieks iepilda AdBlue tvertnē

SIA “CrossChem” 2020. gadā pārvar Covid-19 un turpina stabilu izaugsmi.

Dīzeļdzinēju izplūdes sistēmas attīrīšanas šķidruma AdBlue® ražotājs SIA “CrossChem” pagājušajā finanšu gadā strādājis ar 15,5 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 26% vairāk nekā gadu iepriekš. Savukārt, uzņēmuma bruto peļņa pagājušajā gadā bijusi 1,9 miljoni eiro, liecina tā sniegtā informācija.

2020. finanšu gada laikā uzņēmums SIA “CrossChem” atvēris jaunas pārstāvniecības Polijā un Dienvidāfrikā, kuras papildināja jau esošās pārstāvniecības Austrālijā, Japānā, Honkongā, Krievijā, Ukrainā un citās ES dalībvalstīs. Vēl pagājušais gads bijis nozīmīgs ar CrossChem Austrumeiropā lielākās “AdBlue®” rūpnīcas atvēršanu Krievijā.

“AdBlue®” ir dīzeļdzinēju izplūdes sistēmas attīrīšanas šķidrums, kas samazina automašīnu izplūdes gāzu kaitīgo izmešu nokļūšanu vidē, neitralizējot apmēram 98% no dīzeļdzinēja radītajiem slāpekļa oksīdiem (NOx) nekaitīgā slāpeklī un ūdens tvaikos. “Ar “AdBlue®” palīdzību auto ražotāji spēj izpildīt augstos ekoloģiskos standartus un sekot Eiropas zaļajam kursam,” norāda SIA “CrossChem” direktors Ričards Andersons.

SIA “CrossChem” ir 100% Latvijas kapitāla uzņēmums un vienīgais VDA akreditētais AdBlue® ražotājs Baltijā, kas kopš 2007. gada nodrošina Latvijas un pasaules lielākos transporta parkus, degvielas uzpildes staciju ķēdes un neskaitāmi daudz gala patērētājus ar šo transporta nozarei svarīgo produktu. CrossChem grupā ietilpst 16 uzņēmumi, kas darbojas visā pasaulē un eksportē produkciju uz vairāk kā 60 pasaules valstīm. 

Šis raksts oriģināli publicēts delfi.lv latviešu valodā.

lv
en
lv
lv
en
lv
Jaunums!
Uzpilde tagad vēl ērtāka ar CrossChem AdBlue uzpildes staciju aplikāciju!​