AdBlue šķidruma paraugs

AdBlue® = CrossChem = Latvijā ražots produkts

Mūsdienās lielākas un mazākas tehnikas īpašniekus vairs nav jāpārliecina par AdBlue® lietošanu un tā ietekmi uz vidi un tehniku, ja pašgājējs ir aprīkots ar SCR tehnoloģiju. Dienas kārtībā ir nākamais jautājums – kur to iegādāties? Atbilde uz šo jautājumu ir meklējama tepat Latvijā, jo mums ir šī šķidruma ražotājs – pašmāju uzņēmums SIA CrossChem, kurš savu darbību balsta uz pieciem vaļiem – pieredze, pieejamība, kvalitāte, klientu atbalsts un iespējas.

CrossChem balstās uz pieciem vaļiem

Pieredze

Uzņēmums AdBlue® ražo jau vairāk nekā desmit gadus. Šai laikā ir uzkrāta pieredze un zināšanas, kuras tiek izmantotas praksē. CrossChem ir vienīgais akreditētais AdBlue® ražotājs Baltijā un savu produkciju eksportē uz vairāk nekā 50 valstīm. Uzņēmums ir atvēris arī auto ķīmijas produktu ražotnes Somijā, Zviedrijā, Austrālijā, Japānā, Slovēnijā, Ukrainā, Honkongā un Krievijā.

Pieejamība

Tā kā CrossChem pats ražo AdBlue®, tad arī atbild par to, kas un kādā veidā nonāk pie patērētāja. No šī gada marta uzņēmums, pārceļoties uz jauno atrašanās vietu Olainē, ir kļuvis efektīvāks. Tagad viss ir vienkopus – termināls, kurā saņem karbamīdu AdBlue® ražošanai, ražotne un gatavās produkcijas noliktavas, kā arī biroja telpas.

Uzņēmums AdBlue® lielākus apjomus piegādā zemniekiem uz saimniecībām, bet to var iegādāties arī CrossChem uzpildes punktos, kuri sāk veidot uzpildes staciju tīklu. AdBlue® uzpildes stacijas ir izvietotas Rīgā, Valmierā, Bauskā, Rēzeknē, Cēsu un Ventspils novados. Šeit var uzpildīties, ērti lietojot CrossChem izsniegtās norēķinu kartes vai arī bankas kartes. Sadarbības un līgumpartneri norēķinus veic reizi mēnesī. AdBlue® uzpildes vietas ir atvērtas visu diennakti, kas sniedz iespēju jebkurā laikā saņemt kvalitatīvu preci. Arī cena produktam publiskajās stacijās ir patīkamāka pircējam. Uzņēmums turpina attīstīt un paplašināt uzpildes staciju tīklu, lai AdBlue® būtu pieejamāks arvien vairāk klientiem.

Klientu atbalsts

CrossChem produkcijas pārdošanas menedžeri regulāri uztur kontaktus ar pircējiem, kas palīdz ātri risināt problēmsituācijas.

Tāpēc zemnieki tiek aicināti zvanīt par problēmām, kas saistītas ar AdBlue® sistēmu vai uzpildes staciju darbības laikā. Speciālistiem ir pieredze par rīcību dažādos situāciju gadījumos. Tāpat CrossChem eksperti labprāt sniedz padomus un izglīto zemniekus par AdBlue® lietošanu, uzpildes sistēmām un tā uzglabāšanu, jo uzņēmumam ir svarīgi, lai rezultātā visi būtu apmierināti. Speciālisti arī neiesaka tehnikas vienībām atslēgt SCR sistēmas, jo tā tiek nodarīts pāri gan dabai, gan tehnikai. Vecajā Eiropā, konstatējot tādu rīcību, tiek piemēroti lieli sodi.

Iespējas

Lielu tehnikas parku īpašniekiem, kuriem AdBlue® vajadzīgs lielākos apjomos, ir iespēja iegādāties konteinertipa AdBlue® uzglabāšanas un uzpildes tvertnes. CrossChem piedāvā no 1200 līdz 9000 litru tilpuma tvertnes ar plašu aprīkojuma klāstu. Izdales sistēmas ir no plastmasa vai nerūsējoša tērauda, jo šķidrums ir agresīvs un parasts metāls var sākt korodēt. Ņemot vērā Latvijas klimata īpašības, visas uzglabāšanas tvertnes ir siltinātas, jo ziemas apstākļos AdBlue® var sasalt jau pie -11 °C, savukārt vasarā šķidrums nedrīkst pārkarst.

Kvalitāte

AdBlue® ražošanā ir jāievēro noteikti standarti jeb viena recepte, jo produktam, lai kur tas būtu ražots, visur jāatbilst vienotam standartam, jāsmaržo un jāizskatās vienādi. CrossChem šo produktu Latvijā ražo jau kopš 2009. gada, šajā laikā ir saražoti un piegādāti simtiem tūkstoši AdBlue® tonnu, veiktas neskaitāmas analīzes un testi, tāpēc ir pamats apgalvot, ka Latvijā ražo pasaules līmeņa produktu, kurš atbilst visaugstākajām kvalitātes prasībām.

Šis raksts oriģināli publicēts žurnālā Saimnieks (Augusts, 2019).

Jaunums!
Uzpilde tagad vēl ērtāka ar CrossChem AdBlue uzpildes staciju aplikāciju!​