Ražošana

Komunicējot ar mūsu klientiem un izprotot viņu patiesās vajadzības, mēs varam izveidot konceptu un tālākās darbības plānu šo vajadzību izpildei.

Tā 2009.gada nogalē pēc vairāku gadu uzkrātās pieredzes un izveidotās klientu bāzes CrossChem pieņēma lēmumu un iegādājās AdBlue® ražošanas iekārtu un 2010.gada februārī uzsāka Latvijā ražot AdBlue, atbilstoši ISO 22241-1/-2/-3.

Tehnoloģija
Visa pamatā ir unikālas, patentētās un visā pasaulē aizsargātas ražošanas iekārtas, kuru pamata uzdevums ir ražot vienu vienīgo produktu, augstākās kvalitātes AdBlue®. CrossChem iekārtas ražība sniedzās līdz 2000 tonnām/mēnesī.
AdBlue® tiek ražots partijās līdz 10`000 litriem vienā partijā. Katrai partijai tiek veikti vairāki fizikālo īpašību testi, tādejādi pārbaudot katru saražoto partiju, pielietojot augstas precizitātes laboratorās mērierīces. Tikai pēc testu veikšanas un pozitīvu rezultātu iegūšanas partijai tiek piešķirts unikālais partijas numurs un izrakstīts kvalitātes sertifikāts, kā arī  produkts tiek iepildīts iepriekš rūpīgi sagatavotā tarā, plombēts, marķēts ar informatīvām un brīdinājuma zīmēm un novietots gatavās produkcijas noliktavā, kurā gaida savu individuālo klientu.

Kvalitātes kontrole
Katrai saražotajai partijai tiek ņemts paraugs, kurš tiek uzglabāts 2 gadus no tā ražošanas brīža telpā ar īpašu temperatūras režīmu un zemu apgaismojuma līmeni, lai neietekmētu produkta fiziskās īpašības. Tas ļauj CrossChem, ikvienā brīdī iegūt pirmatnējo produktu, kurš tika pirms vairākiem mēnešiem lietots klienta transportlīdzeklī. Veicot visas nepieciešamās laboratorās analīzes un nosūtot paraugu uz Vācijas laboratorijām, mēs spējam nodrošināt gan klientu, gan CrossChem ar nepieciešamajiem faktiem par CrossChem ražotā produkta izcilajām īpašībām.

Vides aizsardzības politika
CrossChem ir uzņēmums, kurš ražošanas procesā nerada kaitējumu videi, atkritumi, tādi kā izejvielu iepakojumi, tiek nodoti līgumpartneriem uz utilizāciju. Visā ražošanas procesā siltuma iegūšanai tiek patērēta elektroenerģija, tātad atjaunojamais dabas resurss, kuru CrossChem iepērk no līgumpartnera.

Darba drošības politika
CrossChem pievērš lielu uzmanību darba drošībai un darbinieku labklājībai. Šo iemeslu dēļ CrossChem ir noslēdzis līgumu ar līgumpartneri, kurš izstrādāja un ieviesa darba drošības un veselības pasākumu plānu, kuru tagad nepārtraukti, ar sistemātiskām plānotām un neplānotām pārbaudēm kontrolē, nodrošinot uzņēmumu un tā darbiniekus ar pārliecību, ka pareizi strādājot nekas ļauns ar viņiem nevar notikt.

CrossChem SIA

"Naftaluka", Olaines pagasts, Olaines novads, LV-2127, Latvija

 

Tālr.:  +371 67 49 10 30
Mob: +371 2662 4000

info@crosschem.lv
www.crosschem.lv