Ķīmisko vielu testēšana

CrossChem sniedz jaunu pakalpojumu – ķīmisko vielu, tajā skaitā, AdBlue testēšanu.

Kopš 2006.gada, kad tirgū parādījās pirmie transporta līdzekļi ar AdBlue, kļuva aktuāls AdBlue kvalitātes jautājums. AdBlue sistēmas – SCR šo gadu laikā ir stipri manījušās un kļuvušas daudz precīzākas, kas rada papildus slogu AdBlue produktam un tā kvalitātei.
SCR sistēmas darbības princips ir skaidrots vairākkārtīgi, bet tomēr atkārtosim, ka svarīgākais komponents šajā sistēmā ir KVALITATĪVS AdBlue – produkts, kurš visdrošāk ir iegūstams no VDA licencētiem ražotājiem un tikai ar kvalitātes atbilstības Sertifikātu. Obligāti pieprasiet to savam AdBlue piegādātājam katru reizi, kad iegādājieties AdBlue.
 
Kad tests ir vajadzīgs?
Tad, kad ir nepieciešams mazināt nesaprašanos starp transporta līdzekļu ražotājiem/dīleriem un to lietotājiem, sniegt pārliecību par produkta kvalitāti un atrisināt domstarpības, ja tādas ir radušās.
 
Kur veikt testu?
Primārais tests ir veicams pie klienta, speciālistam ierodoties testa veikšanas vietā parauga ņemšanai un testa veikšanai. Sekundārā testa vajadzības gadījumā uz parauga ņemšanu ierodās CrossChem speciālists, kurš tālāk izņemto paraugu nogādā laboratorijā.
 
Primārais tests:
Aizņem līdz 30 minūtēm un ir veicams pie klienta, šī testa laikā tiek pārbaudīti 8 dažādi vielas parametri, balstoties uz saņemtajiem datiem ir iespējams izdarīt momentālu secinājumu par vielas / AdBlue atbilstību ISO 22241 standartam un izsniegt testēšanas pārskatu. Pārsvarā ar šo dokumentu pietiek, lai sniegtu nepieciešamo informāciju transporta līdzekļa ražotājam, servisam vai klientam.
Izmaksas: 71.14 EUR (bez PVN) + transporta izdevumi.
 
Sekundārais tests:
Tiek veikts VDA sertificētā laboratorijā un aizņem līdz 2 dienām no brīža, kad paraugs ir saņemts laboratorijā. Šeit notiek visu 18 parametru analīzes. Pēc šī testa ir precīzi zināma testējamā parauga/vielas atbilstība augstajām ISO 22241 prasībām. 
Izmaksas: 426.86 EUR (bez PVN) + transporta un piegādes izdevumi.
 
Kā pieteikt testu
Zvanot uz tālruni: (+371) 29467744
Nosūtot aizpildītu ķīmisko vielu testa pieteikumu uz e-pastu laboratory@crosschem.lv
 

CrossChem SIA

''Naftaluka", Olaines pagasts, Olaines novads, LV-2127, Latvija

Tālr.:  67 49 10 30
Mob: 2662 4000

info@crosschem.lv
www.crosschem.lv