CrossChem TEAM par savējiem

CrossChem komandas karstākie hokeja atbalstītāji - Sandis, Andis, Sergejs, Ēriks un Ričards 05.09.2013 vakarā devās atbalstīt Latvijas kluba Rīgas "Dinamo" pirmajā KHL mačā, kurā, savā laukumā tiekoties ar Minskas "Dinamo" vienību mūsējie izcīnīja uzvaru ar rezultātu 2:1.

Pirmo trešdaļi rīdzinieki aizvadīja īpaši veiksmīgi - jau pēc nospēlētām 89 sekundēm gints Meija izvirzīja mājiniekus vadībā, bet pirmā perioda vidū Kails Vilsons realizēja skaitlisko vairākumu un panākot jau 2:0 Rīgas "Dinamo" labā.

Otrajā trešdaļā mājinieki dominēja laukumā, taču pārspēt pretinieku vārtsargu Kevinu Lalandu vairs neizdevās, bet arī Mikaels Telkvists pēc nedaudzajiem minskiešu uzbrukumiem saglabāja savus vārtus neskartus.

Pārtraukumā pirms trešās trešdaļas pretinieku galvenais treneris veica izmaiņas spēlētāju virknejumos, un Minskas "Dinamo" pamazām, bet mērķtiecīgi pārņēma iniciatīvu, kas trešdaļas septītaā minūtē beidzās ar gūtiem vārtiem - Džeikobs Mikflikers pārspēja Telkvistu - 2:1.

Spēles pēdējās minūtes izvērtās diezgan nervozas, un rīdzinieku spēle vairs nelīdzinājās tai, ko komanda rādīja pirmajā un otrajā periodā. Sagaidot izdevīgu brīdi, perioda pēdējā minūtē vārtus pameta Lalands, taču realizēt šo skaitlisko vairākumu Minskas komanda nespēja dēļ mājinieku pašaizliedzigās spēles aizsardzībā un Telkvista teicamās darbības vārtos. Tādējādi jauno KHL sezonu Rīgas "Dinamo" iesāka ar uzvaru.

« Atpakaļ

CrossChem SIA

"Naftaluka", Olaines pagasts, Olaines novads, LV-2127, Latvija

 

Tālr.:  +371 67 49 10 30
Mob: +371 2662 4000

info@crosschem.lv
www.crosschem.lv